Prezentacje obrotowe 360° sprawią, że to właśnie Twoje produkty wyróżnią się spośród ogromu konkurencji. Możliwość przybliżania, dokładnie widoczne szczegóły oraz najwyższa jakość zdjęć tylko utwierdzą klienta w przekonaniu, że to dokładnie to czego szuka. Wykonana przez nas prezentacja 360 charakteryzuje się najwyższym poziomem świadczonej usługi. Jej cechy to kompatybilność oraz wysoka jakość zdjęć. Realizując boxshot dbamy o właściwe usuwanie tła produktu.

 

KOMPATYBILNOŚĆ – TECHNOLOGIA M-VIEW

Dzięki technologii M-view prezentacje 360 są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami przenośnymi – tablet, smartfon, iPad, iPhone. Prezentacje 360 uruchamiają się odpowiednio w technologii HTML5 oraz Flash. Ponadto przygotowane przez nas prezentacje mogą być wykorzystywane nie tylko na stronach www oraz sklepach internetowych, ale również na aukcjach internetowych (Allegro, eBay), portalach społecznościowych (Facebook, Twitter) oraz podczas imprez wystawienniczych (Targi, Wystawy) oraz spotkań z klientami (Prezentacje multimedialne).


 


WYSOKA JAKOŚĆ ZDJĘĆ – DEEP ZOOM

Najwyższa jakość zdjęć umożliwia dokładne odwzorowanie produktów, a co za tym idzie spada ilość wymian i zwrotów – rzetelny opis i prezentacja 360° dają kompletną i rzetelną informację o produkcie. Zakup jest w 100% świadomy! Możliwość przybliżania dowolnego punktu pozwala wyeksponować najmniejsze szczegóły oraz zwrócić uwagę na detale Twoich produktów.

 

USUWANIE TŁA – AUTO CROPPING

Każde z 36-ciu zdjęć składających się na Prezentację 360 jest automatycznie szparowane – finalnie nie posiada tła – dla porównania doświadczony grafik lub fotograf potrzebuje około 10minut na usunięcie tła z jednego zdjęcia produktu. W związku z tym istnieje możliwość indywidualnego dopasowania tła prezentacji 360 – domyślnie tło jest białe.

Do każdej Prezentacji 360 dołączamy 4 zdjęcia 2D typu packshot bezpłatnie! W związku z tym, że zdjęcia nie posiadają tła, mogą być wykorzystane w materiałach reklamowych bez dodatkowych kosztów.

 

 


INTERAKTYWNY PRZEWODNIK PO PRODUKCIE – ORBITTOUR

Dynamiczne opisy najważniejszych i unikatowych cech produktu. Hot-spoty zwracają uwagę na najistotniejsze funkcjonalności produktu, pozwalają zawrzeć opis produktu w Prezentacji 360.

Dodatkowo do Prezentacji 360 Orbittour dodajemy Makro Widok (zbliżenia na istotne elementy produktu), dodatkowe packshoty 2D (akcesoria, produkty uzupełniające, opakowanie) oraz animacje po klatkowe z zastosowania produktu.

 

STATYSTYKI OGLĄDALNOŚCI

Pozwalają monitorować zachowania klientów i dostosować działania marketingowe do poszczególnych grup docelowych. W przypadku korzystania z oferowanych przez nas zasobów serwerowych – 360 Shots CLOUD HOSTING dostarczymy Państwu szczegółowe informacje na temat odsłon poszczególnych Prezentacji 360 – dokładną lokalizację oglądających, ilość wyświetleń oraz w jaki sposób Prezentacja 360 została wyświetlona.

 

 

PREZENTACJE TESTOWE GRATIS!

Aby zobrazować Państwu wszelkie możliwości Prezentacji 360, bezpłatnie wykonujemy 2 testowe Prezentacje 360!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI